Discord Hashtag Değiştirme

Discord Nitro olmadan Hashtag değiştirme.

Discord Hashtag Değiştirme

Merhaba Arkadaşlar, ben Tooblek Yöneticisi Berat bu gönderimizde Discord uygulamasında Nitro olmadan Rastgele Hashtag alma konulu blogu yazmaya karar verdim. Discord Hashtag bizim Kullanıcı adımızın yanında yer alan 4 haneli numaradır. "Örnek#0001" gibi son haneli numaramızdan memnun değilsek değiştirme imkanımız var. Nasıl mı? Yazacağım maddeleri iyi okursanız çok kolay bir şekilde yapılabilir. Eğer yapamazsanız bana ulaşmanız yeterli olur şimdi nasıl yapılır onu anlatayım.

1) Discord sunucumuza HashTag numaramızı değişmemizi sağlayacak botu eklememiz gerek. Buraya Tıklayarak ekleyebilirsiniz.

2) Ekledikten sonra herhangi bir kanala "!discrim" komutunu yazacağız ve yazdıktan sonra karşımıza bir yazı ve bağlantı adresi gelecektir.

3) Bağlantı adresine tıkladıktan sonra bizim hashtagimizi kullanan diğer kişilerin isimleri gelecektir.

4) Onlardan herhangi birisinin adını kopyalayıp kendi adımızı değiştirme yerine tıklayıp yapıştıracağız.

5) Discord adımızı ve hashtagimizin başkasıyla olduğu anlayınca otomatik olarak farklı hashtag alacaksınız yani hashtağiniz değişecek.

Eğer "Çok fazla kullanıcı bu kullanıcı adına sahip, lütfen başka birini dene" gibi bir uyarı alırsanız VPN programı ile gizli sekmeden Discorda giriş sağlarsanız sorun çözülebilir, ama kesin çözüm değildir. Sorun hâlâ devam ederse bir süre beklerseniz eğer kesinlikle olur.
İşlemler bu kadar basit o zaman iyi eğlenceler.