Discord Sunucu Sahibi Taçı Alma

Bu yazıda Discord Sunucu Sahibi Taçı çoğu zaman kaybolduğu için geri getirmenin kesin çözümünü anlatacağım.

Discord Sunucu Sahibi Taçı Alma

Merhaba Arkadaşlar, ben Tooblek Yöneticisi Berat bu gönderimizde kendi Discord sunucumuzda sunucu sahibi olduğumuzu gösteren taç simgesinin neden kaybolduğunu ve nasıl geri gelmesini sağlayacağımız kesin çözüm olan yazıyı paylaşmak istedim. Öncelikle Sunucu sahibinin sahibi olduğu gösteren altın renkli taç simgesi şu şekildedir.
Sunucu sahiplerinde gözüken taç simgesi fotoğraftaki gibidir. Bu taç çoğu sunucu sahiplerinde yok. Çözümü ise en az bir role "Yönetici" izni verdiği için bu sorun çıkıyor. Asıl çözümü ise şudur. Sunucuda olan bütün "Yönetici" izinlerinni in-aktif etmesi gerekmektedir.


Daha kolay anlaşılabilmesi için fotoğrafını ekledim. Gördüğünüz izini bütün rollerde in-aktif etmeniz gerekmektedir. In-aktif ettikten sonra istediğimiz taç adımızın yanında gözükecektir.

Görünmesini sağlamak için Discord Web kullananlar sayfayı yeniledikten hemen sonra görebilirler. Masaüstü uygulamasından giriş yapanlar ise Discord'tan çıkış yapıp tekrar girdikleri zaman tac simgesini görmüş olacaklardır.


Herhangi bir sorun ile karşılaşan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler. İyi Eğlenceler.