Aktif Dağıtıcı (Dispenser) Sitesi

Bu yazımızda aktif olarak kullanan dağıtıcı (dispenser) sitesinden bahsedeceğim bir yazı yazdım.

Aktif Dağıtıcı (Dispenser) Sitesi

Merhaba Arkadaşlar, ben Tooblek Yöneticisi Berat Kocer bu gönderimizde aktif olarak kullanılan oyun, uygulama vs. hesap dağıtan (Dispensers) siteden bahsedeceğim. Böylesi sitelere Türkçe olarak Dağıtıcı ingilizce olarak ise Dispensers deniliyor. Siteden biraz bahsedelim. Siteye giriş yaptığımız zaman hesap açmamızı isteyecek bunlar kolay sadece e-posta ve şifre ile kayıt oluyoruz, günde 2 ile 3 arası hesap alabiliyoruz. Farklı hesap açıp VPN programı kullanırsanız sınırsızca hesap alabilirsiniz. Şimdi siteye girince neler yapacağımızı anlatalım. İyi okumalarsmiley


1. Verdiğim siteye giriş yapalım.
2. Giriş yaptıktan sonra önümüze siyah arkaplana sahip bir site gelecektir.
3. Sitede "Not logged in" yazan bir yazı göreceksiniz sağ tarafta oraya tıklayarak kayıt olalım.
4. Kayıt olduktan sonra üst menularda zaten kolay bir şekilde göreceğiniz "Dispensers" adlı menuye tıklıyoruz.
5. Menuda Oyun, Uygulama, vs. görüyoruz mesela Minecraft hesabı istiyoruz. Menuda "Minecraft Dispensers" yazısına tıklıyoruz ve giriyoruz.
6. Direk önümüze 3 haneli güvenlik kodunu girmemizi istiyor. Verilen numarayı girdikten sonra "Generate" diyoruz.
7. Rastgele önceden açılmış Minecraft Premium hesabı verir. Hesaplar kesinlikle doğrudur, ama eğer şifre yanlış veya e-posta yanlış gibi hatalar veriyorsa pes etmeden devam edelim çünkü önceden alınmış hesaplar oluyor. Kesinlikle bir tanesi doğru olacaktır.


Siteyi kesinlikle araştırın arkadaşlar, çünkü sadece o menuda olanlar yok. Steam hesapları, Şifre çözücü, Skype hesap bulucu, E-posta şifre bulucu gibi bir sürü aklımıza gelmeyen şifre çözücü uygulamalar içermektedir. Kıscası %1 bile olsa işinize yarayacak bilgiler içermektedir.


Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olur ise benimle iletişime geçebilirsiniz.
Discord - Berat#1817


Tıkla - Siteye Git